Zawiadomienie

ZAWIADOMIENIE
O WALNYM ZEBRANIU CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA

Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Brończan ,,Brończany Razem" zaprasza na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia. Zebranie odbędzie się dnia 04 marca 2017r. (sobota) u Państwa Halickich o godzinie 18.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zapisem do stowarzyszenia.


Piknik Kulinarny
Piknik Kulinarny

W sobotę, 27 sierpnia o godz. 16 przy wiacie rekreacyjnej w Brończanach rozpocznie się Piknik Kulinarny. W ramach spotkania zachęcamy do udziału w konkursie na potrawę z ziemniaka. Czekają też atrakcje dla dzieci. Będą gry, animacje, malowanie twarzy, dmuchany plac zabaw i zjeżdżalnia. Dorośli mogą skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych w kąciku kosmetycznym prowadzonym przez Marcjannę Gil, szefową Andro Clinic. Czekają też konkursy, wspólne pieczenie sękacza, biesiada i dyskoteka pod gwiazdami.


Gaz Brończany

Gaz Brończany

W związku z odmową wydania warunków przyłączenia do sieci gazowej prosimy mieszkańców Brończan którzy jeszcze nie złożyli wniosku o ich składanie.Jest   złożonych   57  wniosków  koszt   inwestycji  ponad  5 miliony   zł , ta   ilość   wniosków w  przeliczniku  zwrotu  inwestycji przez  27   lat  jest za  mała . Więc  kto  jeszcze chce się    przyłączyć    niech   składa   wniosek  ,  to   co  wpłynie   będzie   dodane  do  tych  co  są , Złożone  57  wnioski  są  dalej  aktualne  i  po  ponownym  przeliczeniu  zwrotu  inwestycji za  ok. 2  miesiące  ma  też  się zmienić  sposób   przeliczeń  na  nasza  korzyść ,   będzie  wydana  kolejna  decyzja  dotycząca   Brończan  i  rozesłana  do zainteresowanych jak na  dzie dzisiejszy  odmowna  nie  znaczy że to  koniec starań  o  gaz  w  miejscowości  Brończany.

Więcej informacji

Tomasz Halicki Brończany 46a tel. 602 372 941

Tomasz Tomkiel Dział obsługi klienta tel.85 675 68 15


Gaz w Brończanach

Gaz w Brończanach

Informujemy o możliwości podłączenia miejscowości Brończany do sieci gazowej. Polska Spółka Gazownictwa Białystok ul.Sosabowskiego 24 prosi o składanie wniosków o okreslenie warunków przyłaczenia do sieci gazowej.Przywidywany koszt obejmujący wykonanie planów, budowę gazociągu i przylączenie do skrzynki gazowniczej która będzie zainstalowana na posesji wynosi ok.2400 zł.,płatne po zakończeniu prac. Przewidywany czas realizacji ok.18 miesięcy od czasu wpłynięcia wniosków.Dalsze podłączenie ze skrzynki do budynku pozostaje w kwestii właściciela.Formularz wniosku dostępny na stronie internetowej www.psgaz.pl w sekcji klienta-> Przylączenie do sieci gazowej.

Więcej informacji

Tomasz Halicki Brończany 46a tel. 602 372 941

Tomasz Tomkiel Dział obsługi klienta tel.85 675 68 15


Sadzenie drzewek
Sadzenie drzewek

Zapraszamy

 mieszkańców miejscowości Brończan do wspólnego sadzenia drzewek ozdobnych , dokończenia ogrodzenia na działce  z wiatą i placem zabaw w sobotę 10.10.15 godz.10.00

 


Zapraszamy na wyjątkowy spektakl
Zapraszamy na wyjątkowy spektakl

Powrót Bąka i Badyla!

Spektakl „Misja Bąka i Badyla, czyli Szekspir dla początkujących” wraca na deski sceny Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym. Na przedstawienie przygotowane przez grupę „Trylobit” zapraszamy w niedzielę, 27 września o godz. 18.


Party Retro w Brończanach
Party Retro w Brończanach

Brawa, podziękowania i cudowna atmosfera

To była fantastyczna sobota, a o Pikniku Retro w Brończanach będziemy długo, długo pamiętać.


Zapraszamy do Brończan
Zapraszamy do Brończan

Rajd i zabawa retro 

W sobotę, 6 czerwca drogami naszej gminy przejadą wspaniałe pojazdy biorące udział w 11. Białostockim Rajdzie Moto Retro. Kilkadziesiąt aut nadjedzie około godziny 18 od strony Bielska Podlaskiego. Uczestnicy Rajdu o godz. 18.45 zrobią przystanek na pikniku w Brończanach. Tam, na placu przed oficjalnie otwartą w sobotę wiatą podziwiać będzie można piękne zabytkowe samochody i motocykle. Początek brończańskiego pikniku o godz. 17.


Bieg Konopielki
Bieg Konopielki

W sobotę czeka nas wielkie wydarzenie

Już za kilka dni odbędzie się III Bieg Konopielki! Na stadionie w Juchnowcu Dolnym spotykamy się w sobotę, 23 maja o godz. 10. Bieg główny na 10 km startuje o godz. 12. Wcześniej zapraszamy na biegi towarzyszące – familijny oraz z vipa-ami. 


Droga Krzyżowa
Droga Krzyżowa

Szanowni mieszkańcy!

W piątek 27 marca 2015 roku zapraszamy do udziału w Drodze Krzyżowej ulicami naszej miejscowości. Rozpoczęcie o godz. 17.30 przy posesji Państwa Muszyńskich  ( Brończany 1).  Prosimy o zabranie lampionów lub latarek. Teksty pieśni będą rozdane przed rozpoczęciem nabożeństwa.

     Serdecznie zapraszamy do udziału!